fbpx

Artykuły

Do wakacji jeszcze zdążysz poprawić formę! Chcesz wiedzieć jak?

Do wakacji jeszcze zdążysz poprawić formę! Chcesz wiedzieć jak?

Czas płynie bezlitośnie, kiedy jeszcze niedawno witaliśmy Nowy Rok obecnie mamy już marzec! Wakacje zbliżają się  wielkimi krokami, ale masz jeszcze czas na to aby poprawić swoją formę.

Poznaj kilka naszych wskazówek jak zrobić formę na lato!

Czy dieta koniecznie musi być udręką? Pewnie, że nie! Można jeść smacznie, dużo i nie poświęcać ani minuty na gotowanie.

Wystarczy, że ze swojego codziennego jadłospisu wykluczysz cukier, zaczniesz korzystać z produktów nisko przetworzonych i dorzucisz trochę aktywności fizycznej, a efekty, które uzyskasz w ciągu 3 miesięcy mogą Cię zaskoczyć!

Zadbaj o to aby posiłki były regularne. Nie jest to konieczność aby poprawić swoją sylwetkę jednak dzięki temu unikniesz podjadania między posiłkami i wilczych napadów głodu. Znamy ten scenariusz kiedy przez większość dnia nie mamy czasu zjeść i wieczorem kiedy przychodzimy do domu chcemy zjeść całą lodówkę razem z drzwiami. Prawda?

Wiele osób ma ten sam problem. Warto zadbać o to aby posiłki były już wcześniej przygotowane. Nie zagrozi nam wtedy żaden przypadkowy posiłek niskiej jakości i małej wartości odżywczej.

Więcej ruchu! Wybierajmy częściej spacery zamiast jazdy samochodem oczywiście w miarę naszych możliwości czasowych. Schody zamiast windy. Dbajmy o zwiększenie swojej aktywności w życiu codziennym. Wystarczy 45-60 min dziennie zwykłego marszu i odpowiednie odżywianie aby widocznie poprawić swoją sylwetkę do lata.

Jeśli masz problem ze znalezieniem czasu na zakupy i przygotowanie sobie posiłków zostaw to nam.
Tysiące zadowolonych  klientów, którzy poprawili swoją sylwetkę i zadbali o swoje zdrowie wybrali właśnie nasz katering dietetyczny bonafit!

Przekonaj się o skuteczności naszej diety na własnym ciele!

Inne artykuły