Pakiet Standard to zdrowa, zbilansowana dieta składająca się z 5 posiłków, dzięki której nie tylko schudniesz ale utrzymasz upragniona wagę. Posiłki są urozmaicone, obfite w warzywa, owoce, kasze strączki. Dania również zawierają chude sery, mięso i ryby. Dzięki pełnowartościowym posiłkom poprawi się również Twoje samopoczucie. Odpowiednio dobrana kaloryczność pozwoli w zdrowy i bezpieczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów.
Dostępny w pakietach 1000kcal, 1200kcal, 1500kcal, 2000kcal, 2500kcal, 3000kcal.

Pakiet light dieta ta została oparta na zasadach diety o obniżonej zawartości węglowodanów. Produkty spożywcze bogate w węglowodany (głównie pieczywo, makarony, ziemniaki, inne produkty zbożowe) zastępowane są produktami bogatymi w tłuszcz lub białko (m.in. mięso, ryby, jaja, sery). Zadbaliśmy również o zapewnienie odpowiedniej ilości błonnika pokarmowego, a także wyeliminowaliśmy z diety źródła cukrów prostych .Ze względu na obniżoną zawartość węglowodanów, plan ten polecany jest także osobom, które chcą w racjonalny sposób zredukować swoją wagę, dbając jednocześnie o zdrowie i samopoczucie.

Dostępny w pakietach
1000kcal 44 zł
1500kcal 46 zł
2000kcal 50 zł

Pakiet Wegetariański dostępny w dwóch wersjach ( z rybami lub bez) to dieta wyłączająca z menu mięso oraz jego przetwory, pozostawiając jednocześnie jaja, nabiał oraz ryby. To doskonały wybór dla wszystkich osób pragnących zdrowo się odżywiać, świadomie rezygnując przy tym z potraw mięsnych- ze względów zdrowotnych, czy indywidualnych. Dieta ta pomaga w racjonalny sposób zredukować lub utrzymać na odpowiednim poziomie masę ciała, dbając jednocześnie o zdrowie i samopoczucie.
Dostępny w pakietach 1000kcal, 1200kcal, 1500kcal, 2000kcal, 2500kcal, 3000kcal.

Pakiet Sport to plan dla aktywnych! Twoja dieta jeszcze nigdy nie była tak dobrze zbilansowana. Wiemy czego potrzebujesz i jak zmienia się Twoje zapotrzebowanie na składniki mineralne, witaminy i mikroelementy. Plan Sport zawiera większe ilości pełnowartościowego białka oraz węglowodanów złożonych. Charakteryzuje się również wyższą zawartością produktów o niskim indeksie glikemicznym.

Dostępny w pakietach
3000 kcal 60zł
3500kcal 69 zł
4000kcal 79 zł

Pakiet firma to zestaw 1,2 lub 3 posiłków idealnych do spożycia np. w ciągu godzin pracy spędzonych w biurze. Składa się zawsze ze zbilansowanego i zdrowego śniadania, obiadu oraz podwieczorku. Wybierz jeden z dostępnych rozmiarów: S,M,L i korzystaj z wygody dostawy i dużej dawki zdrowej kuchni!

Dostęny w pakietach
S 25 zł
M 30 zł
L 35 zł

Nasze pakiety są również dostępne w wersji bez laktozy i gutenu!!!!!
Zadzwoń już dziś i dowiedź się więcej
609666786 Justyna Cichecka