Dieta 1800 kcal

Dziękujemy za skorzystanie z naszego kalkulatora zapotrzebowania na kalorie. Dieta, której potrzebujesz to dieta 1800 kcal. Taka kaloryczność pozwoli Ci utrzymać masę ciała. Jeśli chcesz schudnąć wybierz mniejszą kaloryczność.

Dieta 1800 kcal

10 - 20 dni

72 dziennie
  • Prosta dieta 1800 kcal to dobry sposób na odchudzanie, ale w niektórych przypadkach może także pomóc przybrać masę ciała.
Najlepsza dieta pudełkowa wprost pod Twoje drzwi!

Najlepsze dietetyczne potrawy wprost pod Twoje drzwi!

Oto miasta, do których gwarantujemy dostawę. Nie widzisz swojego miasta? Zadzwoń, być może uda się zorganizować dostawę do Ciebie!

Łódź, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Opoczno, Bełchatów, Andrespol, Brzeziny, Blok Dobryszyce, Stryków,
Sulejów, Ujazd, Uszczyn, Strzałków, Poniatów, Moszczenica, Gorzkowice, Kleszczów, Kamieńsk, Rozprza, Majków Mały, Dobryszyce, Szydłów-Kolonia, Zelów,
Jarosty, Wola Krzysztoporska, Siomki, Wolbórz

Nasz lokalny catering dietetyczny Piotrków Trybunalski oceniany jest przez klientów na 4.8 z 5 gwiazdek, a różnorodne i smaczne posiłki przygotowywane są zawsze ze świeżych produktów. W naszych daniach nie znajdziesz cukru ani produktów wysokoprzetworzonych, do tego gwarantujemy pieczywo z własnego wypieku i autorskie przepisy.