Dieta 3000 kcal

Dziękujemy za skorzystanie z naszego kalkulatora zapotrzebowania na kalorie. Dieta, której potrzebujesz to dieta 3000 kcal. Taka kaloryczność pozwoli Ci utrzymać masę ciała. Jeśli chcesz schudnąć wybierz mniejszą kaloryczność.

Dieta 3000 kcal

10 - 20 dni

80 dziennie
  • Dieta 3000 kcal to dieta mająca na celu przybranie na wadze. Celem tej diety jest przybranie na masie, nie rekomendujemy tej diety dla osób będących na redukcji.
Najlepsza dieta pudełkowa wprost pod Twoje drzwi!

Najlepsze dietetyczne potrawy wprost pod Twoje drzwi!

Oto miasta, do których gwarantujemy dostawę. Nie widzisz swojego miasta? Zadzwoń, być może uda się zorganizować dostawę do Ciebie!

Łódź, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Opoczno, Bełchatów, Andrespol, Brzeziny, Blok Dobryszyce, Stryków,
Sulejów, Ujazd, Uszczyn, Strzałków, Poniatów, Moszczenica, Gorzkowice, Kleszczów, Kamieńsk, Rozprza, Majków Mały, Dobryszyce, Szydłów-Kolonia, Zelów,
Jarosty, Wola Krzysztoporska, Siomki, Wolbórz

Nasz lokalny catering dietetyczny Piotrków Trybunalski oceniany jest przez klientów na 4.8 z 5 gwiazdek, a różnorodne i smaczne posiłki przygotowywane są zawsze ze świeżych produktów. W naszych daniach nie znajdziesz cukru ani produktów wysokoprzetworzonych, do tego gwarantujemy pieczywo z własnego wypieku i autorskie przepisy.