fbpx

Artykuły

Zyskaj 1 dodatkowy dzień wolnego w bardzo prosty sposób!

Co powiesz na jeden dodatkowy dzień wolnego w tygodniu? Wydaje Ci się to niemożliwe?
A jednak!

Polacy masowo zaczęli dbać o swoje zdrowie więc są aktywniejsi i odżywiają się świadomie. Częstą przeszkodą do wdrożenia aktywności fizycznej jest brak czasu. Jednak to bardzo ważny element aby zachować zdrowie i sprawność na długie lata tuż obok odpowiedniego jedzenia.

Co do aktywności nie potrzebujemy super organizacji jeśli mamy tylko chwilę możemy wskoczyć w wygodny dres i wyjść na spacer lub jeśli kondycja na to pozwala możemy biegać.

Trudniej jest nam się zdrowo odżywiać. Musimy przygotować listę zakupów, jechać po nie do sklepu, odstać swoje w kolejce, a później spędzić sporo czasu aby przyrządzić posiłki. Sytuację utrudnia nam również w tej chwili fakt, że nie w każdą niedzielę możemy już zrobić zakupy, a w tygodniu ledwo się wyrabiamy.

Przeliczając koszty jakie musimy wydać na produkty wysokiej jakości aby jeść zdrowo, paliwo dojeżdżając do sklepu, gaz, prąd i wodę aby posiłki przygotować dodatkowo uwzględniając nasz czas jako dodatkowy często nieliczony koszt możemy zauważyć, że zamawiając katering dietetyczny wcale nie wydajemy więcej!

Przeciętny człowiek spędza w kuchni około 5-8h tygodniowo. Przy czym potrawy zazwyczaj wybierane są takie, które można szybko zrobić. Nie mamy czasu na przygotowanie różnorodnych i odpowiednio zbilansowanych posiłków.

Możesz więc zyskać kilka godzin tygodniowo. 8h to jeden dzień w pracy!

Zamów pakiet na próbę i przekonaj się jakie to wygodne i przede wszystkim smaczne. Nie myśl, że dieta będzie jałowa i nudna.

Z bonafit zamawiasz, wyjmujesz i jesz. Dbasz o zdrowie i przy okazji poprawiasz swoją formę!

Nasi klienci coraz częściej zamawiają również posiłki dla swoich pociech do szkoły.

Inne artykuły